Hakkımızda

ByWebci; uzman kadrosu ve 10 yılı aşkın tecrübesiyle web tasarım, web yazılım, SEO, ADS ve sosyal medya yönetimi alanları başta olmak üzere bir çok hizmet sunmaktadır. ByWebci olarak her bütçeye ve kurumsal yapılara uygun İnternet sitesi tasarım, İnternet sitesi yazılım, Sosyal Medya yönetimi ADS ve SEO ticaret paket çözümleri hizmetleri verebilmekteyiz.

BYWEBCİ Web Tasarım

Kuruluş; Samsun web tasarım firması olan ekibimiz, kısa sürede sektörde var oluşunu ispatlamayı başarmış ve Samsun'un en değerli yazılımcılarından olan arkadaşlarımız ile birlikte çalışmalarını birleştirmiş ve ByWebci yazılım firmasını kurmuştur. Sektöre girişinde web yazılım projelerini gerçekleştirmek ve katma değerli yazılım projeleri geliştirmek fikrini benimsemiş olsa da iş sektörünün getirdiği bir takım fırsatlar sayesinde özel tasarım çözümlerini de karşılayabilecek ekip arkadaşları kazanmıştır. Sonrasında genişleyen web tasarım portföyü ile oldukça güzel işler başarmıştır.

Halen yürütülmekte olan yazılım projeleri, geliştirdiğimiz 100+ web sitesi, yüzlerce referansımız ve yaptığımız web tasarım işleri, eticaret projeleri ile hizmetlerimizi devam ettitmekte olup siz değerli okurlarımız ve müşterilerimizle iş ortaklıkları kurmak niyetindeyiz